MOIKA Jagodna maska v listu za pomiritev
Zvýraznené parametrePodrobnosti o produkteZárukaPopis produktuVideoStiahnuťZobrazenia produktuPožiadajte o produktZ nášho bloguOtázky
- To je odličen način za pomiritev in obnovo kože. Zahvaljujoč lastnostim jagode maska vlaži, pomirja draženje in koži povrne udobje. Idealna je za nego občutljive kože, saj jo pušča gladko, svežo in polno zdravega sijaja. 1 kos.
POZOR!
Vrnjeno blago mora imeti originalno pritrjene vse stalne oznake, zlasti nepoškodovane etikete in oznake, s katerimi je prodajalec opremil blago, in mora biti v originalni nepoškodovani embalaži, če je bilo blago v takšni embalaži.
Vrátený výrobok musí mať všetky pôvodné trvalé označenia, najmä nepoškodené štítky a visačky, ktorými predávajúci tovar vybavil, a musí byť v pôvodnom neporušenom obale, ak bol takýto obal poskytnutý.
Výrobky môžu mať minimálne zvyšky z výroby, t.j. stopy lepidla, lepiacich nití a pod. Vyššie uvedené nedostatky nie sú predmetom reklamácie.
Symbol
5539M MOIKA SI
Značka
Umývareň
bez marki
Stav boty
Nový
Kapacita (ml,g)
250 ml
Stav
Nový
Kod producenta
5543M
5540M
5539M
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.1
Pojemność
250
Informacje o bezpieczeństwie
uzupełnione
Napíš svoj názor
Požiadajte o produkt









