Doručenie zdarma od 50,00 €
Pridávanie produktov, ktoré sa vám páčia a ktoré chcete kúpiť neskôr.

Espadrilles

Počet nájdených tovarov: 56

Dámske espadrilky s charakteristickou podrážkou z jutovej šnúrky, už mnoho sezón najčastejšie vyberaná dámska obuv na jarnú a letnú sezónu. Ukradli srdcia svojich obdivovateľov komfortom, ktorý jednoducho majú. Druhou dôležitou výhodou espadriliek je ich rôznorodosť, v priebehu ročných období nám dizajnéri ukázali možnosť kombinácie modelu s rôznymi kusmi oblečenia. Odporúčame vám mať vo svojej kolekcii dva základné typy espadriliek – ležérny štýl, ktorý ľahko využijete pri každodenných štylizáciách, a sofistikovanejšie, ktoré vám dodajú charakter a jedinečný vzhľad. Sandále Espadrille sú jasným synonymom dovolenkovej bezstarostnosti a šialenstva. Bez ohľadu na to, či si vyberiete espadrilky, šnurovacie espadrilky alebo ploché topánky, toto leto budete módne a štýlové.

Espadrilky - obuv, ktorá zmení váš vzhľad každý deň

V našej predajni nájdete dámske espadrilky - jednofarebné, tlmené aj viac s bláznivými kombináciami a farbami. Vďaka takémuto veľkému sortimentu si ľahko vyberiete svoj dokonalý pár. Najbežnejšie farby v uliciach sú čierna, béžová a biela, tieto základné farby sú dokonalým základom pre akýkoľvek styling – oplatí sa mať v šatníku aspoň béžové espadrilky a biele espadrilky , aby ste vytvorili dokonalý základ pre váš styling. Pre letné štylizácie sú skvelé ako základný základ šortiek, plaviek a dokonale ladia k letným šatám. Spomienky na dovolenkové šialenstvo chceme mať stále v sebe, preto by sme sa mali zamerať na bohato zdobené modely, v tomto prípade to budú espadrilky zo vzorovaných látok, najčastejšie s kvetinovými motívmi. Chcete si uchovať čaro západu slnka nad morom? V tom prípade zvoľte espadrilky s mušľami alebo čipkované espadrilky , vďaka ktorým si budete takýto západ slnka pamätať stále. Investujte do žltých espadriliek.

Ahoj dobrodružstvo! Espadrilky v námorníckom štýle

Námornícky štýl je štýl, ktorý dlhé roky neopustil prehliadkové móla, je nadčasový. Prejavuje sa v oblečení, doplnkoch a doplnkoch, a preto sa ho mnohí dizajnéri rozhodli preniesť do módnych espadriliek. a s takým úspechom! A s takým úspechom. Espadrilky v námorníckom štýle budú skvele fungovať v plážových štylizáciách, vyberte si espadrilky s kravatou, aby ste zdôraznili ich štýl .

Klinové espadrilky sú MUST HAVE každej ženy

Klinové espadrilky sú samozrejmosťou, ktorú musí mať každá žena. Výberom modelov na klinových podpätkoch vytvoríte ležérne, ale aj elegantnejšie štylizácie. Espadrilky na vysokom klinovom podpätku nám vďaka svojej stabilite a komfortu zabezpečia pohodlie počas celého používania. V našej predajni nájdete klinové sandále s prackami, šnurovacie alebo nazúvacie. Skvele budú vyzerať pri výbere sukní aj vzdušných nohavíc.

Espadrilky na platforme – pridajte centimetre. Denne si vyberáte topánky s rovnou podrážkou, no chceli by ste si na výške pridať pár centimetrov? Potom by vás mali zaujímať platformové espadrilky. S týmto modelom pridáte pár centimetrov a ľahko vytvoríte streetwear a elegantný styling. Vsaďte na neónové modely, vďaka ktorým nezostanete bez povšimnutia, vyberte si modely v tlmenej farbe s klasickým copom a vytvorte si outfit vhodný do práce aj na dôležitejšie stretnutia. V našej kolekcii sme zozbierali modely, ktoré sú svojim strihom, farbou a strihom vždy v trende. Aby si každý z vás našiel niečo pre seba. Nájdete u nás espadrilky na platforme, klasické espadrilky aj tie s bláznivými nášivkami a farbami. Na stupňoch víťazov zostávajú prelamované espadrilky, ktoré sú ako stvorené na večerné prechádzky po pláži.

Prezrite si našu kolekciu a dovoľte nám, aby sme vás sprevádzali týmto bláznivým dovolenkovým časom

Návrat
Sizes
Barva
Clean
Typ paty
Clean
Cena
-
Výška paty
Clean
pixel