Doručenie zdarma od 50,00 €
Pridávanie produktov, ktoré sa vám páčia a ktoré chcete kúpiť neskôr.
Plyšová chobotnica modrá a kobaltová so svetielkami - Hračky

Plyšová chobotnica modrá a kobaltová so svetielkami - Hračky

4,49 €
/ ks. brutto
Veľkosť
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
365 dni na jednoduchý návrat
Bezpečné nakupovanie
Zvýraznené parametrePodrobnosti o produkteZárukaPopis produktuVideoStiahnuťZobrazenia produktuPožiadajte o produktZ nášho bloguOtázky
  • Rozkošná a mäkká plyšová chobotnica pre vaše dieťa! Obojstranný maskot - s usmievavou tvárou na jednej strane a smutnou tvárou na druhej strane. Vo vnútri plyšáka sú lampy, vďaka ktorým nádherne žiari! Rozmery: 19 cm x 12 cm.

Vrátený výrobok musí mať všetky pôvodné trvalé označenia, najmä nepoškodené štítky a visačky, ktorými predávajúci tovar vybavil, a musí byť v pôvodnom neporušenom obale, ak bol takýto obal poskytnutý.

Výrobky môžu mať minimálne zvyšky z výroby, t.j. stopy lepidla, lepiacich nití a pod. Vyššie uvedené nedostatky nie sú predmetom reklamácie.

Zákazníci, ktorí nám dôverujú
4.9 /5
Symbol
OCT LAMP D.BLUE/L.BLUE RA
Kód výrobcu
one sizse5904163258443
Sex
dívky
chlapci
Šířka
19 cm
Výška
12 cm
Napíš svoj názor
Váš názor:
5/5
Pridajte vlastnú fotografiu produktu:
Potrebuješ pomoc? Máte nejaké otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme a uverejníme najzaujímavejšie otázky a odpovede pre ostatných..
Požiadajte o produkt
Ak vyššie uvedený popis pre vás nie je dostatočný, pošlite nám svoju otázku o tomto produkte. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sú spracovávané v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Ich odoslaním prijímate jeho ustanovenia.
pixel