Doručenie zdarma od 50,00 €
Pridávanie produktov, ktoré sa vám páčia a ktoré chcete kúpiť neskôr.
Štandardná monopolná strategická hra pre 2 - 8 osôb - hračky

Štandardná monopolná strategická hra pre 2 - 8 osôb - hračky

7,99 €
/ ks. brutto
Veľkosť
Rýchle nakupovanie 1-Click(bez registrácie)
365 dni na jednoduchý návrat
Bezpečné nakupovanie
Zvýraznené parametrePodrobnosti o produkteZárukaPopis produktuVideoStiahnuťZobrazenia produktuPožiadajte o produktZ nášho bloguOtázky
  • Kultová strategická hra pre teenagerov a dospelých - Monopoly Standard v angličtine. Je to skvelá zábava, ktorej scenár a pravidlá súvisia so svetom podnikania, nehnuteľností a podnikania. Hra pre 2-8 hráčov vo veku od 8 rokov.

Vrátený výrobok musí mať všetky pôvodné trvalé označenia, najmä nepoškodené štítky a visačky, ktorými predávajúci tovar vybavil, a musí byť v pôvodnom neporušenom obale, ak bol takýto obal poskytnutý.

Výrobky môžu mať minimálne zvyšky z výroby, t.j. stopy lepidla, lepiacich nití a pod. Vyššie uvedené nedostatky nie sú predmetom reklamácie.

Zákazníci, ktorí nám dôverujú
4.9 /5
Symbol
477A-1 MONOPOLY HAO
Kód výrobcu
one sizse5904163248758
Typ gry
Planszowa
Język
Angielski
Wiek
Dla osób od 8 roku życia.
Zalecana liczba graczy
2 - 8
Napíš svoj názor
Váš názor:
5/5
Pridajte vlastnú fotografiu produktu:
Potrebuješ pomoc? Máte nejaké otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme a uverejníme najzaujímavejšie otázky a odpovede pre ostatných..
Požiadajte o produkt
Ak vyššie uvedený popis pre vás nie je dostatočný, pošlite nám svoju otázku o tomto produkte. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sú spracovávané v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Ich odoslaním prijímate jeho ustanovenia.
pixel